Sdílet

Tweet

Pohled na hraní Tribal Wars 2 v ukázkovém videu


Budování vlastního impéria je dlouhý a náročný proces. Proto není na škodu si udělat trochu představu, co se dá od hry očekávat. Tribal Wars 2 je povedenou budovatelskou strategií v líbivém grafickém kabátku. V tomto gameplay videu můžeme navíc nahlédnut pod pokličku základních zákonitostí hraní. Tak nyní zbývá zodpovědět jen jedinou otázku. Je právě tato hra tou pravou, u níž si dovedeme představit strávit dlouhé zimní večery? A zjistit to lze jediným způsobem, plně se ponořit do nelítostného světa Tribalu.

War Thunder

Tato hra nás zavádí na online bojiště, kde můžeme usednout do kokpitu letadla, tanku nebo se chopit protiletecké obrany. War Thunder je navíc šířen jako play to free, takže je každému dostupný zdarma. Nic tak nebrání rozšířit řady spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.