Sdílet

Tweet

Zahraj si zdarma Tribal Wars 2


Vrhnout se do temného středověku plného epických bitev nikdy nebylo snadnější. Tribal Wars je možné hrát jak v prohlížeči, tak i chytrých telefonech. Je tak dostupný každému v jakoukoliv dobu. Když se k tomu přičte časová nenáročnost, jde o zajímavou volbu pro všechny milovníky budovatelských strategii. Jedinou podmínkou pro zdárné rozběhání hry je aktuální Adobe flash player, jenž je však v dnešní době již standartní součástí valné většiny počítačů. V přebrání moci v malé vesničce, s níž se časem dá expandovat do nekončící říše tak již schází jen registrace herního účtu. A to není nic složitého. Stačí vyplnit svou přezdívku, heslo a emailovou adresu k otevření středověkého světa v Tribal Wars 2.

War Thunder

Tato hra nás zavádí na online bojiště, kde můžeme usednout do kokpitu letadla, tanku nebo se chopit protiletecké obrany. War Thunder je navíc šířen jako play to free, takže je každému dostupný zdarma. Nic tak nebrání rozšířit řady spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.