Sdílet

Tweet

Další budovatelské strategie dostupné v prohlížeči

Goodgame Empire Princi Vilémovi se vymkl z rukou problém s loupeživými barony a potřebuje nutně pomoc s jejich ukázněním. Do jeho panství proto přijíždí dávný přítel, aby se postavil do čela jeho vojsk a umravnil ničemné barony. Za tento hrdinský čin posléze dostává adekvátní odměnu, stává se pánem hradu, o jehož rozkvět se musí starat. Přičemž ho nemyjí další boje s barony i dalšími hráči. Vše ve jménu slávy svého panství. Goodgame Empire se tak řadí po bok dalších rozšířených strategií dostupných v prohlížeči i mobilních zařízeních.

War Thunder

Tato hra nás zavádí na online bojiště, kde můžeme usednout do kokpitu letadla, tanku nebo se chopit protiletecké obrany. War Thunder je navíc šířen jako play to free, takže je každému dostupný zdarma. Nic tak nebrání rozšířit řady spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.